Přehled povídek

20. března 2009 v 23:03 | Lareth |  O povídkách

Přehled povídek:)


PROKLETÍ NESMRTELNÝCH

Autorka: Lareth
Počet dílů:
Stav: nedokončená
Postavy: Cullenovi (Isabella, Edward, Carlisle, Esme, Alice, Jasper, Emmett, Rosalie, Mabel, Christopher), Jacob Black, Charlie Swan, Volturiovi (Aro, Marcus, Caius) a další
Obsah: Bella a Edward Cullenovi se ani po velké dávce štěstí nedočkají jejich "navěky". Společně čelí proti nepříteli, který dříve býval přítel. Octnou se na místech, které už nikdy vidět nechtěli. Jejich životem otřásají změny v dobrém i špatném smyslu. Ne vždy vše končí dobře. Stane se veliká rodinná tragédie, která vyvolá další neštěstí - ztráty blízkého. Jak se se vším vyrovnají naši hodní upíři?

DUŠE PLUJÍCÍ SOUMRAKEM

Autorka: Lareth
Počet dílů:
Stav: nedokončená
Postavy: Aurora Emma Lewett, Caleb Nico Volturi, Cullenovi, Aro Volturi
Obsah: Krásná, talentovaná a inteligentní lidská dívka Aurora Emma Levett se jednoho dne setká s krásným upírem Calebem Nicem Volturi, který jí učaruje. Avšak Aurora přímo netuší s kým má čest a že Caleb patří do velmi vzácné, starodávné a vznešené rodiny upírů. Nevyhne se strastím ani bolesti. Její předem předurčený osud jí donutí zajít dál, než by byla schopna. Díky pronásledování "zlého" upíra se setká s velmi milou rodinou vegetariánů, která pomůže nejen jí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama